навигация:  
Статьи про туризм
Відпочинок у Карпатах
Відпочинок у Карпатах
Карпати - це чудове місце для відпочинку у будь-яку пору року. Найбільш популярний відпочинок у Карпатах взимку, трохи поступається популярністю весняний відпочинок, але туристи в Карпатах практично цілий рік радіють місцевій красі.
Найбільш популярними курортними об'єктами в Карпатах є Яремча, Буковель та Славське. Тут розташовані не тільки туристичні об'єкти, а й чудові місця для відпочинку. Сучасні отелі та приватні садиби завжди раді прийняти туристів. Карпати вважаються чи не найбільш розвиненими у питаннях інфраструктури в Україні. На будь-який смак можна знайти і ціни, і умови відпочинку. Звісно, взимку ціни набагато вищі, аніж у будь-який інший період. Однак, все одно можна знайти гідну пропозицію, яка влаштує за бюджетом.
Щодо туристичних об'єктів, то в Карпатах слід бути готовим до справжніх чудес. Тут не тільки можна провести чудовий відпочинок у горах, але й побачити неймовірної краси водоспади, назбирати ягід у місцевих лісах, відвідати цілющої мінеральної води.
Якщо Ви любите не тільки екскурсійний, але й культурний відпочинок, то можна влаштувати і такий. У Львові, Івано-Франківську, Мукачеві та Ужгороді часто проводяться музичні та літературні фестивалі, а також численні культурні заходи, які привертають увагу видатних діячів не тільки України, а й Європи.
Не варто боятись відпочивати у карпатських горах. Сьогодні цей регіон дуже розвинений та надає увесь комплекс необхідних для відпочинку послуг. Тут можна відпочити і веселою компанією, і романтично вдвох, і разом із дітьми. Інструктори залюбки допомагають новачкам оволодіти майстерністю катання на лижах.
У Карпатах знаходиться чимало санаторіїв та пансіонатів відпочинку. Лікують здебільшого захворювання серця та травлення, однак, можна підлікувати і чимало інших захворювань.
Відпочинок у Карпатах - це відмінний вибір для тих, хто цінує поєднання краси природи із комфортним перебуванням. Сучасні умови нададуть натхнення та забезпечать чудовий відпочинок у будь-якому обраному куточку Карпат. Професійні екскурсоводи не залишать без уваги, а досвідчений персонал порадує своєю майстерністю. До речі, де як не в Карпатах скоштувати смачних ягід та солодощів!
  Отдых в Карпатах: статьи  
Сауна в КарпатахКарпаты – уникальное место в УкраинеОсобенности осенней рыбалки
Классификация туристических палаток по конструкционным особенностямСистема подвески современных туристических рюкзаковДобраться до Говерлы
Купание в чане - СПА в КарпатахПолеты на параплане в КарпатахГорнолыжные курорты в Карпатах
Отдых в ЗакарпатьеМольфары в КарпатахОтдых в Карпатах зимой
Недорогой отдых в КарпатахОтдых в Карпатах летомВідпочинок у Карпатах
Моржевание в КарпатахПутешествие к озеру ДогяскаКубок Карпат
Гостиницы и отели в Карпатах Частный сектор в Карпатах
Гостиница, отель с сауной, баней Мини-гостиницы в Карпатах
Шале в Карпатах Vip-отдых в Карпатах
Рыбалка в Карпатах Корпоратив Свадьба в Карпатах
Недорогие гостиницы в Карпатах Хорошие гостиницы в Карпатах
Достопримечательности Карпат
Гостиницы в Карпатах
Частный сектор в Карпатах
Яремче(20)
Драгобрат(17)
Микуличин(16)
Буковель(16)
Славское(11)
Подобовец-Пилипец(8)
Татаров(7)
Межгорье-Синевир(6)
Верховина(6)
Ворохта(5)
Вышка-Кострино(5)
Рахов-Закарпатье(5)
Воловец(4)
Сколе(4)
Яблуница(4)
Шешоры(3)
Волосянка(3)
Ждениево(2)
Ясиня(2)
Косов(2)
Мигово(2)
Орявчик Тысовец(1)

  пансионаты, отели:  
Азовское море Города и замки Здравницы и озера Крым Карпаты Отдых под Киевом Черное море Загородный отдых
  туристические кнопки и счетчики:
Разместить информацию про отель


© 2008-2017 почта: webmaster@vadimtur.ua