Отдых без посредников

Прямые телефоны отелей

Реклама:

Відпочинок у Карпатах
Отдых в Карпатах

Карпати - це чудове місце для відпочинку у будь-яку пору року.

Найбільш популярний відпочинок у Карпатах взимку, трохи поступається популярністю весняний відпочинок, але туристи в Карпатах практично цілий рік радіють місцевій красі.

Найбільш популярними курортними об'єктами в Карпатах є Яремче, Буковель та Славське. А також відомий гірськолижний курорт - Драгобрат

Тут розташовані не тільки туристичні об'єкти, а й чудові місця для відпочинку.

Сучасні отелі та приватні садиби завжди раді прийняти туристів. Карпати вважаються чи не найбільш розвиненими у питаннях інфраструктури в Україні. На будь-який смак можна знайти і ціни, і умови відпочинку.

Звісно, взимку ціни набагато вищі, аніж у будь-який інший період.

Синевирское озеро

Однак, все одно можна знайти гідну пропозицію, яка влаштує за бюджетом. Щодо туристичних об'єктів, то в Карпатах слід бути готовим до справжніх чудес.

Тут не тільки можна провести чудовий відпочинок у горах, але й побачити неймовірної краси водоспади, назбирати ягід у місцевих лісах, відвідати цілющої мінеральної води. Якщо Ви любите не тільки екскурсійний, але й культурний відпочинок, то можна влаштувати і такий.

У Львові, Івано-Франківську, Мукачеві та Ужгороді часто проводяться музичні та літературні фестивалі, а також численні культурні заходи, які привертають увагу видатних діячів не тільки України, а й Європи.

Не варто боятись відпочивати у карпатських горах. Сьогодні цей регіон дуже розвинений та надає увесь комплекс необхідних для відпочинку послуг. Тут можна відпочити і веселою компанією, і романтично вдвох, і разом із дітьми.

Квадроциклы в Карпатах

Інструктори залюбки допомагають новачкам оволодіти майстерністю катання на лижах. У Карпатах знаходиться чимало санаторіїв та пансіонатів відпочинку.

Лікують здебільшого захворювання серця та травлення, однак, можна підлікувати і чимало інших захворювань.

Відпочинок у Карпатах - це відмінний вибір для тих, хто цінує поєднання краси природи із комфортним перебуванням. Сучасні умови нададуть натхнення та забезпечать чудовий відпочинок у будь-якому обраному куточку Карпат.

Професійні екскурсоводи не залишать без уваги, а досвідчений персонал порадує своєю майстерністю. До речі, де як не в Карпатах скоштувати смачних ягід та солодощів!


Горнолыжные курорты Карпат

Статьи

Достопримечательности