навигація:  
 
 
Буковель(16)
Верховина(6)
Воловець(4)
Волосянка(3)
Ворохта(5)
Вишка(5)
Драгобрат(17)
Жденієво(2)
Косів(2)
Міжгір'я(6)
Мигово(2)
Микуличин(16)
Орявчик Тисовець(1)
Пилипець(8)
Рахів(5)
Розлуч(3)
Сколе(4)
Славське(11)
Татаров(7)
Шешори(3)
Яблуница(4)
Яремче(20)
Ясіня(2)
 


  Готелі в Карпатах:  
 
Полонына Полонына
сауна/баня
Эконом-класса
  
Верховина - готелі


  Приватний сектор:  
 
Green House Green House
-
Эконом-класса
Затишок Затишок
-
Эконом-класса
Верховина - частный сектор


Відпочинок в Верховині

Верховина або, як кажуть місцеві старожили-гуцули, Жаб’є - мальовниче високогірне карпатське селище, центр літнього зеленого відпочинку. Воно розкинулося трохи східніше Чорногорського хребта на берегах кришталевої річки Чорний Черемош, під надійною охороною гірських схилів Гармаш, Мазурка, Синица та Біла Кобила.

Верховина - це унікальне і дуже своєрідне селище, в яке щорічно приїзджають тисячі відпочиваючих, бажаючих яскраво і незабутньо провести літо, тому відпочинок у Верховині сподобається усім. Так, наприклад, туристи, що бажають відкрити для себе унікальні природні ландашфти, можуть буквально щодня здійснювати прогулянки до карпатських Гаджинськіх та Дзембронськіх водоспадів та гірських озер, незайманих лісових галявин та полонин, покритих польовими духяними квітами; милуватися захоплюючими дух краєвидами, прекрасними в своїй первозданній красі, та відвідати найвищий в горах Кривопільский перевал, звідки можна детально розгледіти українську перлину - Говерлу.

Тим, хто бажає ознайомитися з історією цього краю, гуцули порадять сходити до скали Писаний Камінь - давнього язичницького святилища, де раніш завжди палало священне вогнище, чи побачити Скелі Олекси Довбуша - легендарного героя національно-визвольної війни, який захищав Карпати та заховав десь у серці скелястих круч свій величезний скарб.

Не менш цікавою є і найвища споруда України - стара обсерваторія, що колись була відома на весь світ. Сьогодні "Білий слон" занепав, але все ж таки є надія, що українска влада виділить кошти на утримання та реконструкцію цієї надзвичайно цікавої будівлі.

Також слід відвідати і Музей гуцульського побуту. В цьому приватному закладі культури зібрана багата і оригінальна експозиція, яка дозволяє гостям дізнатися багато нових фактів про побут і звичаї гуцулів - надзвичайно талановитого і щирого народу.

Серед активних розваг у Верховині дуже популярним є рафтинг, джип-сафарі по крутим гірським стежкам, пішохідні складні маршрути з елементами альпінізму, прогулянки верхи та безліч інших, не менш цікавих розваг. Такі екскурсії можна замовити заздалегідь (через сайти екскурсійних бюро), прямо у готелі чи спланувати самостійно.

У Верховині розвинуто інфраструктуру відпочинку, розраховану на клієнтів з різною фінансовою спроможністю. Наприклад, туристи з великими статками можуть зупинитися у бутік-отелях чи отелях преміум-класу, приватних резиденціях та невеликих шале.

Для сімейного відпочинку більш всього підійде приватний сектор, представлений невеликими пансіонатами, садибами, приватними міні-готелями, а студентам та молоді буде по кишені відпочинок у демократичному хостелі чи в кемпінгу.

  пансионаты, отели:  
Азовское море Города и замки Здравницы и озера Крым Карпаты Отдых под Киевом Черное море Загородный отдых
  туристические кнопки и счетчики:
Разместить информацию про отель


© 2008-2017 почта: webmaster@vadimtur.ua